Witam serdecznie..
Zapraszamy do odwiedzin naszej placówki przy ul. Zamkowej 9 w Kaliszu. W ofercie wiele nowych pozycji zamieszczonych również na portalach OtoDom, Morizon, Domy.pl oraz regionalnych jak e-centrum czy kaliszak.pl,
W jesień 2020 roku mamy przyjemność wprowadzić Państwa do nowo powstałego osiedla mieszkaniowego 'Krajobrazowe' zlokalizowanego w Kaliskich Sulisławicach. W projekcie powstaje 36 mieszkań o różnym metrażu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przykładowego mieszkania, które zamieszczone jest pod bezpośrednim linkiem w serwisie OtoDom

zdjecie opisuje grafikę biura Nieruchomości  w Kaliszu

Czy warto skorzystać z posrednictwa?

Odpowiedź na pytanie wyłania się po kilku tygodniach współpracy między klientem, a biurem. Wpis ten oparty jest na analizie fraz, wpisanych do wyszukiwarki google:
"Dobry pośrednik nieruchomości w Kaliszu"
Adresy na wywołany wpis już na pierwszej stronie prowadzą do forum wskazujące na najlepszy portal sprzedaży branżowej 'OtoDom' przedstawiający firmę "MBON Lokacja", jako najbardziej polecaną agencje sprzedażową w Kaliszu i okolic miasta.

Pośrednicząc w obrocie staramy się wykonywać zadania najlepiej jak potrafimy. Śledząc portale branżowe można dojść do wniosku, że zdecydowana większość poszukujących mieszkania czy domu, finalnie korzysta z usług HomeBrokera. Firma oczywiście musi mieć swoją renomę, za którą kryje się solidna praca agentów w terenie i kadry w biurze. Popularność pośredników owocuje czasami wieloletnią współpracą z klientami. Znajomość prawa również ułatwia pracę z administracją w urzędach, jednak kontakt z klientem jest tu najważniejszy.

grafika przedstawiająca biuro nieruchomości

Gwarancja usług przez Biuro Nieruchomości

Zainteresowany zlecając zadanie pośrednikowi może liczyć na sprawną i potwierdzoną prawnie informację. Odpowiedź może uzyskać działając samemu, ale czy to korzystne?.

Dobry agent doskonale wie, co ma robić z powierzonym zadaniem. Osoba nie poruszająca się na co dzień w tej specjalizacji, będzie już miała nieco trudniej, jednak to wykonalne jak wszystko. Praca dobrego pośrednika nie kończy się wyłącznie na wskazaniu obiektu. Zadanie powinno być przygotowane na prośbę klienta.

Tel: +48 511 440 858

Jak wygląda sprzedaż przez Agencję Nieruchomości?

Zadzwoń na numer ze strony i poproś o spotkanie. Proponujemy współpracę ze sprawdzoną, profesjonalną firmą. Każda sprzedaż promowana jest przez stacjonarne biuro przy ul. Zamkowej 9 w Kaliszu, gdzie spotkać można sympatyczną i fachową obsługę. Dzięki współpracy z agencją uzyskasz odpowiedzi na masę pytań, które potrafią zaskoczyć, a przede wszystkim zaoszczędzić czas. Kontakt telefoniczny do pracowników oraz dyrekcji firmy - 'MBON LOKACJA' można znaleźć w zakładce kontakt. Umowa nie jest zobowiązująca. Forma dokumentu jest luźna, czytelna, otwarta i elastyczna.

Reklama w internecie - ogłoszenia online na multiportalach
- otodom.pl
- domy.pl
- domiporta.pl
- morizon.pl
Regionalny portal nieruchomości
gumtree.pl
adresowo.pl
Klienci poszukujący obiektów często zaglądają na portale regionalne. Tędy również doceramy do naszych odbiorców. Proszę zaglądać.
Lokalny portal sprzedażowy
ecentrum.pl
kaliszak.pl
Reklama w naszej agencji to solidne wsparcie informatyczne. Zmiany w ogłoszeniach wykonujemy automatycznie na prośbę sprzedającego.
MBON Lokacja - Cenimy sobie rzetelność i fachową obsługę. Od agenta należy wymagać wiedzy oczekiwanej po wcześniejszych ustaleniach stron. licencja pośrednika nieruchomości od czasu wprowadzenia ustawy o wolnych zawodach nie jest wymagana.

Praca skutecznego pośrednika

Trzeba dać z siebie więcej!
Dzięki kontaktom proces sprzedaży przez biuro nieruchomości może być dużo łatwiejsza i bardziej opłacalna. Zaangażowanie to wręcz podstawa. Opracowanie istotnych, wręcz niezbędnych i czasochłonnych informacji dotyczących mi.inn:
Jak kupić dom lub mieszkanie bez wkładu własnego?
Pracownik kontaktuje zaintereswaną osobę z odpowiednikm doradcą kredytowym. Klient cały czas pozostaje równocześnie pod opieką agenta, gdzie pośrednictwo przechodzi fazę biurową..

Sprawdzamy i doradzamy gdy na nieruchomość jest zadłużenie. Agent może podpowiedzieć kto zapłaci podatek i omówi kto płaci prowizję.
Kupującemu wskazać należy, gdzie zgłosić nabycie majątku.

Cechy legendarnego Homoworker'a widoczne przy współpracy

Zorganizowanie to czasami więcej niż elastyczność czy dyspozycyjność. Przekaz informacji musi zadowalać zainteresowanego. Bywa i tak, że transakcje odbywają się w gorączce czasu, to nie problem. Dobry pośrednik będzie skuteczny i znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

Gdy klient potrzebuje uzyskać informacji, często zwraca się o nie właśnie do pośrednika. Agent zastosuje się do wytycznych, zbierze naistotniejsze dane i przekaże je zainteresowanemu. Opcja ta bardzo ułatwia proces zakupu klientowi.

Obrót i pośrednictwo

Jeśli chcesz wynająć agenta, należy przygotować informację dla pośredniczącego odnośnie sprzedaży. Agent przygotuje umowę, następnie na podstawie uzgodnień przygotuje materiał informacyjny dla zamawiającego usługę. Wszystkie zmiany, sugestie, czy problemy dotyczące celu pośrednictwa zgłasza się agentowi. Kontakt między klientem a biurem nieruchomości jest swobodny i powinien być jak najczęstszy. To bardzo dynamiczny rynek, a my gwarantujemy sprzedaż na odpowiednim poziomie.

Początki są najtrudniejsze. Z kolejnymi krokami jest zdecydowanie łatwiej. Cały proces nie jest tak skomplikowany przy niewielkiej wiedzy gdzie i jak załatwić w ratuszu lub gminie. Po zakończeniu etapu związanego z organizowaniem dokumentacji, należy przystąpić do kolejnej czynności.

Umowa z agencją

Umowa na pośrednictwo zobowiązują nas do prezentowania, promowania, oraz dbania o powierzone zadanie. Dzięki temu sprzedający i kupujący mają wiedzę komu, lub dla kogo prezentowana jest obiekt. Na co należy uważac? Umowa z biurem nieruchomości może mieć różny zapis w każdym przypadku. Należy zapytać o warunki umowy na pośrednictwo. MBON LOKACJA promuje na zasadach umowu otwartej! Zadzwoń. Tel: 511440858 - Porozmawiajmy

Dokumenty potrzebne do aktu notarialnego
Akt notarialny kończy transakcję. Komplet dokumentów istotnych do przeprowadzenia czynności organizuje sprzedający! Można skierować prosbę do pośrednika w wyjątkowych okolicznościach. Potrzebne jest wtedy oświadczenie o pełnomocnictwie. Kto płaci za notariusza?
Nakazuje to prawo, jest nim kupujący, a kto zapłaci podatek wskazują dodatkowe czynniki. Kto płaci pośrednikowi omawiane jest na wstępie. Zapraszam

Masz problem ze sprzedażą czy z kupnem nieruchomego majątku?

Nie wahaj się. Zadzwoń do Międzynarodowego Biura Obrotu Nieruchomościami "Lokacja". Jeśli chcesz sprzedać dom, jeśli chcesz kupić działkę, lub potrzebujesz kredytu na mieszkanie zadzwoń.
+48 511 440 858
Zapraszamy