Czy Twoim marzeniem jest rodzinny dom?

Piękne duże jednorodzinne dopieszczone przez swoich właścicieli. Proponujemy wyjątkowy atrakcyjny dom z tarasem i użytkowym garażem. Video przedstawia wyjątkowy projekt sprzedaży domu z poddaszem.
Extra dom położony w malowniczej okolicy tuż przy granicy z Kaliszem w Wielkopolsce. Bajeczna okolica, lampiony i latarnie. Duża powierzchnia użytkowa nowoczesnej nieruchomości, wspaniały wystrój wnętrz a w tym domowe klimaty.

Zakup domu to wymarzony cel a zarazem inwestycja życia. Zainwestowany kapitał musi być odpowiedzialnie zabezpieczony. Za bezpieczeństwem przy zakupie i sprzedaży domu stoi nasza firma. Międzynarodowe Biuro Obrotem Nieruchomościami "Lokacja". Materiał, który prezentujemy na naszych stronach są rzeczywistym odzwierciedleniem sytuacji, które dzieją się na rynku nieruchomości. Posiadamy bazę projektów budynków lokalnych wykonawców. Dom parterowy czy piętrowy to już pomysł Twojej koncepcji. Plany domów można uzyskać również wg portali HomeKONCEPT i innych.. Proponujemy również kredyt hipoteczny bez wkładu własnego.

Gotowe projekty domów nowoczesnych w Kaliszu to wydatek rzędu 800 tys. złotych, za dom o pow. 170 metrów użytkowych z garażem. Określam tu minimum ceny sprzedaży domu jednorodzinnego na lokalnym rynku nieruchomości, na działce o pow. 1000m . Nakreślam również, że opisujemy tu w miarę nowo wybudowany budynek. Warto również zaznaczyć, że rzadko zdażają się chętni na sprzedaż nowego domu jednorodzinnego. Z reguły sprzedaż tego typu nieruchomości pojawia się nie mniej niż po dziesięciu latach użytkowania. Wtedy równocześnie wartość domu oczywiście maleje, nakłady na dom rosną i nikt nie sprzeda domu poniżej pewnych wartości nie ważne czy są to domy modułowe, piętrowe czy jest to dom z kontenerów.
Salon i aranżacje w przypadków nowych, gotowych domów zawsze dopieszczone, wystarczy tylko dostawić kwiaty do salonu, a w ogrodzie postawić dom dla lalek. Budynki są ocieplone, posiadające nowoczesne elewacje, budowane wg najnowszych trendów. Czy klimatyczny dom z poddaszem czy użytkową piwnicą, wszystko budowane jest z myślą o nowoczesności.

Komfortowe domy na sprzedaż

Oczywiście komfort musi mieć swoją cenę, ale tu wszystko się zgadza. Warunki do zamieszkania, relax jakiemu można się oddać w okolicach domu. Prywatność zarazem jaką otrzymujemy kupując takie powierzchnie na kaliskie warunki wystarcza w zupełności. Sumując, to cena tego typu nieruchomości możo okazać się ciekawa.

Jeżeli nie potrzebujesz tak dużych powierzchni, poniżej prezentujemy równie ciekawe propozycję. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy

Jak bezpiecznie kupić dom?

Bezpieczny zakup domu gwarantuje dobra organizacja pracy przy całym procesie kupna sprzedaży. Dlaczego? Jest kilka elementów, które należy przypilnować przy zakupie nieruchomości, o czym warto wiedzieć, a które tutaj przybliżamy. Pomoc pośrednika nieruchomości może okazać się tu bardzo opłacalna.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie domu?
Dobre pytanie, bo jest dużo szczegółów o które warto zapytać, np: jak sprawdzić księgę wieczystą albo jak znaleźć numer księgi wieczystej bo często są problemy. Jaki jest podatek od kupna czy ile kosztuje notariusz? Wiele zależy oczywiście od stanów faktycznych, czy jest to rynek wtórny, czy pierowtny itp. Odpowiedzi przy zakupie domu mogą być różne w zależności. Przy samodzielnym zakupie domu trzeba poszukać informacji, w przypadku korzystania z usług pośrednika sprawa jest prostsza.

Usługi agencji pośrednictwa nieruchomości przy zakupie domu. Przedstawimy dlaczego opłaca się korzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości..
Wielu z naszych klientów próbowało podjąć zakup domu na swój sposób a jednak trafiło do naszej firmy z prośbą o pomoc. Dlaczego?
Gdzie szukać wymarzony dom? Otóż to nie jest tak prosta i przyjemna sprawa jakby się mogło wydawać. Często po kilku tygodniach gorliwych poszukiwań na portalach ogłoszeniowych i anonsach zawieszanych w dużych marketach, stygnie zapał do poszukiwań. Do tego cała masa dokumentów które trzeba ogarnąć. To zrozumiałe. Wówczas ktoś musi nas w tym wyręczyć. Pytania i decyzje się mnożą.. A może?

Budowa domu jednorodzinnego

Projekt developerski w istocie oznacza to zakup nowo wybudowanego domu od dewelopera. Jak to się zaczyna? Wszystko co przedstawiam doświadczone jest przez typowe okoliczności na rynku nieruchomości. Przede wszystkim powinniśmy posiadać działkę budowlaną, na której rozpoczniemy budowę domu. Niestety większa grupa klientów należy do grupy, która wspiera się budową domu tzw. etapami, poczynając od fundamentów, kończąc na oknach. Do tego typu przedsięwzięcia potrzeba zazwyczaj kilku ekip budowlanych, powiązanych z poszczególnymi etapami budowy domu. Z doświadczenia wiemy że działa to niestety niekorzystnie dla właściciela nieruchomości z wielu przyczyn. Klienci dzwonią do nas z prośbą rozwiązania problemu, ponieważ biuro nieruchomości Lokacja ma największe doświadczie w tym kierunku.

Etapy budowy domu. Zatrudniając kilka ekip do poszczególnych etapów, wykonawcy się mnożą. To już budzi niepokój odnośnie jakości wykończenia poszczególnych etapów. Koszta nigdy nie są dobrze zbilansowane a przy budowie domu budżet się topi. Nie wiadomo więc jak sprawnie przeprowdzić..

Finansowy bilans budowy domu. Największy problem dla niedoświadczonego właściciela budowy to brak sprecyzowanego kontraktu oraz jasny plan organizacji etapów powiązanych z budową domu bilansem o co zadba pośrednik nieruchomości. Informację jak ograniczyć zbędne etapy oraz..

Ile kosztuje budowa domu? średnio to koszt od 3 tys. zł za metr kwadratowy. W skład kwoty wchodzi usluga oraz materiał budowlany. Cennik ulega zmianom w przypadku dodatkowych zakupów do domu wytypowanych dodatkowo przez klienta.

Ile trwa budowa domu? Czas oddania skończonego projektu budowlanego to okres od 7 do 12 mc. Jeśli chcesz zakupić dom, lub zastanawiasz czy budować dom, skontaktuj się z nami. Proponujemy współpracę z doświadczonymi wykonawcami domów. Jednorodzinne, tradycyjne, nowoczesne, parterowe, piętrowe, bliźniaki, czy modułowe. Pośrednictwo opiera się o umowę współpracy, którą podpiszemy w naszym biurze. Wcześniej omówimy warunki. Reszta to jeden telefon kontaktowy do agenta który będzie kontrolował proces budowy, terminów i sprzedaży domu. Okres ten zróżnicowany jest, ponieważ bywa zależny od kilku możliwych czynników przewidzianych w okolicznościach, które zdarzają się przy pracy. Budujemy każdy model wg HomeKONCEPT i innych..

 • Domy Tradycyjcne
 • Domy piętrowe
 • Domy z poddaszem
 • Domy modułowe
 • Domy parterowe
 • Domy drewniane
 • Domy letniskowe
 • Domy nowoczesne
 • Domy wielorodzinne

Pośrednictwo sprzedaży nieruchomości przy budowie domu okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Przez cały okres całkowita informacja opiera się o jeden numer telefonu, pod którym klient otrzymuje informacje. Strony obowiązuje umowa podpisana u nas w biurze. Oferujemy pomoc w udzieleniu pożyczki hipotecznej.

Kredyt hipoteczny?

Jak uzyskać kredyt na dom? Pożyczka na dom najczęściej udzielana jest na podstawie ujawnieniu histori dochodów. Pośrednik umówi Cię z odpowednim doradcą w celu przedstawienia warunków pożyczki hipotecznej. Twoja zdolność kredytowa wstępnie może być przeliczona online np. poszukując domu w serwisie Otodom scrolując stroną w dół, często możesz zauważyć kalkulator kredytu hipotecznego w którym szybko przeliczysz ratę kredytu.
Pośrednicząc przy zakupie domu, często podpowiadamy naszym klientom jak pozyskać finanse na wymarzony dom. Zatem jak zorganizować kredyt na zakup, budowę i wykończenie domu. Nierzadko już tego samego dnia, agent nieruchomości organizuje wstępną rozmowę kredytową na zakup domu. Taka rozmowa trwa dosłownie kilka minut i ludzie zaczynają wierzyć w swoje możlowości i zakup domu.

Umowa przedwstępna sprzedaży

Umowa rezerwacyjna - Projekt domu oczywiście musi nawiązywać do warunków zabudowy i warunków zagospodarowania przestrzennego okolicy. Prawo pozwala na dostęp do informacji, co, gdzie i jak, może zostać pobudowane, dlatego warto je znać. O wykonanie projektu czy pomoc, tak jak o większość z etapów. Na podstawie umowy przedwstępnej pośrednik zobowiązany jest do utrzymania warunków określonych w porozumieniu. Dom musi być ukończony do stanu deweloperskiego otwartego, lub zamkniętego o jakim mowa w ustalonym piśmie. Najlepiej jednak podjąć taką współpracę już od momentu poszukiwania gruntu pod budowę, ponieważ to od lokalizacji działki będzie zależeć jaki dom można tam postawić. O znalezienie odpowiedniej działki można również poprosić dewelopera. Proces może oprzeć się o jedną umowę. Obowiązek podłączenie przyłącza jak gaz, woda, prąd i kanalizacja okreslany jest wg ustalonej umowy przedwstępnej w pukncie mówiącym o etapach projektu budowy domu.

Umowa deweloperska

Wzór umowy deweloperskiej opiera się

 • Dane personalne stron
 • Termin oddania
 • Termin płątności (raty)
 • Opis (prospekt)
 • Zezwolenia
 • Sankcje za opóźnienia

Każda wzorcowa umowa deweloperska powinna zawierać postanowienia o odbiorze technicznym budynku, o czym mówi ustawa deweloperska. Rozwiązanie umowy deweloperskiej może odbyć sie za porozumieniem stron.

Sprzedaż domów jednorodzinnych i wielorodzinnych
Gotowe do zamieszkania w bieżacym roku. Prowadzimy rozmowy na budowę projektu deweloperskiego na działce klienta. Staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom popytu na rynku obrotu nieruchomościami. Chcesz porozmawiać na ten temat, zadzwoń pod numer na stronie.

Projekty domów deweloperskich, oraz gotowych do zamieszkania w Kaliszu i okolicach. Prezentowane domy są w fazie realizacji, lub gotowe do zakupw stanie deweloperskim. Biuro "Lokacja" pragnie przybliżyć klientom projekty deweloperów z naszego regionu. Na stronie zamieszczono zaledwie kilka z dotychczasowych realizacji projektowych dla domów w zabudowie bliźniaczej i dla domu wolnostającego.
Jak kupić dom od dewelopera?
+48 511-440-858

Projekty domów deweloperskich parterowych

Domy parterowe z garażem. Ten model domu jest bardzo popularny wsród klientów biura nieruchomości. Wygodne, przestronne domy jednorodzinne ze stanowiskiem garażowym, połączonym wewnętrznym wejściem.

Nowe Skalmierzyce, Mączniki

 • działka 796 m2
 • dom 121 m2
 • media: woda, prąd, gaz

CENA NIERUCHOMOŚCI W STANIE DEWELOPERSKIM:
430 000 zł

Działka zlokalizowana na dużym nowo powstającym osiedlu tuż przy granicy miasta Kalisza.

 • działka 796 m2
 • dom 121 m2
 • media: woda, prąd, gaz

CENA NIERUCHOMOŚCI W STANIE DEWELOPERSKIM:
430 000 zł

Elewacja budynku
Rzut parteru
Obejrzyj zaawansowanie budowy

Kalisz, Piwonice

 • działka 611 m2
 • dom 152 m2
 • media: woda, prąd, kanaliza

CENA NIERUCHOMOŚCI W STANIE DEWELOPERSKIM:
430 000 zł

Artykuł ten nie odda w zupełności możliwości dewelopera z segmentu domów wolnostojących i zabudowy bliźniaczej na kaliskim rynku nieruchomości. Wykonawca posiada w swojej ofercie szeroką gamę gotowych rozwiązań, a także projekty domów przewidzianych do realizacji.
Biuro nieruchomości Lokacja od dawna współpracuje z deweloperami i zapewnia, że pośrednictwo przy budowie domu to bardzo dobre rozwiązanie.

Domy na 2020 rok. Poniższe fotografie prezentują kilka ciekawych projektów dewelopera, z którym mamy przyjemność współpracować od wielu lat. Różnica polega na kształcie budynku, możliwości z użytkowania domu, tj. użytkowania poddasza itp. Każda bryła domu przedstawia troszkę inny styl. Zmiany te mogą kosztować mniej, lub więcej, zależnie od wymogów. Dom na pierwszej fotografii, można kupić od deweloera już za 430 tys. zł. Kolejny z nich rozbudowany jest o poddasze i z pewnością metry powodują wzrost cen, jednak rozmowa z nami może doprowadzić klienta do interesujących rozwiązań.

Proces zakupu domu od dewelopera wymaga skupienia. Oczywiście nadmieniam, że można to organizować samemu, jednak szybko weryfikuje się wartość poświęconego czasu na zorganizowanie wszelkich formalności. Zatem jak kupić dom od dewelopera?
Pośrednik nieruchomości od samego początku podsunie dobry projekt, dobre rozwiązanie finansowe i zadba żeby wszystko poszło zgodnie z prawem, planem i terminami. Należy brać pod uwagę również aspekt wykońćzenia domu wewnątrz. Czytaj dalej...

Ile trwa budowa domu pod klucz?

Czas wykończenia budynku z reguły to okres od 2 miesięcy w zwyż . Różnica zależy od kwestii zaawansowania przedsięwzięcia i potrzeb wykończenia budynku. Oczekiwania i pomysły są spore, więc czynniki od których zależy wydłużenie terminu prac wykończeniowych są zrozumiałe. Klienci lubią również miejsce do relaksu i zabawy jak basen w ziemi albo boisko do kosza na działce..

Nowoczesny projekt domu deweloperskiego w zabudowe bliźniaczej.
Przestronny, kondygnacyjny dom dostępny jest w ofercie sprzedaży. Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej- segment „A”.

 • działka 236 m2
 • dom 152 m2
 • woda, prąd, gaz, kanaliza
Wizualizacja
Rzut parteru
Rzut piętra

CENA NIERUCHOMOŚCI W STANIE DEWELOPERSKIM :
420 000 złJak sprzedać dom?

Agencja nieruchomości "Lokacja" zaprasza do współpracy. Ogłoszenia promowane są w naszym lokalnym biurze, a także na portalach sprzedażowych w internecie. Wystarczy, że zadzwonisz, lub napiszesz do naszej agencji i poprosisz o kontakt. Staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom popytu na rynku obrotu nieruchomościami. Chcesz porozmawiać na ten temat, zadzwoń pod numer na stronie, którą czytasz. Jeśli chcesz sprzedać dom, chcesz nawiązać współpracę na dłuższy okres to lepiej trafić nie można. Nie ujmujemy tu innym agencjom, jednak znamy swoją wartość. Wiemy jak skuteczni jesteśmy obracając nieruchomościami na rynku regionalnym i zagranicznym. Nasze oferty można znaleźć na portlach sprzedażowych:

 • otodom.pl
 • domy.pl
 • nieruchomosci-online.pl
 • morizon.pl
 • calisia.pl
 • ecentrum.pl
 • adresowo.pl
 • kaliszak.pl
Akt notarialny - przygotowanie

Osoba sprzedająca nieruchomość ma obowiązek w przedłożeniu dokumentów niezbędnych do do podpisania umowy notarialnej. Dokumenty podejmuje się po złożeniu wniosku, m.inn w miejscowym Urzędzie Miasta oraz Urzędzie Skarbowym. Przygotowanie do umowy stron zaczyna się w w momencie dostarczenia wszystkich dokumentów.

Dokumenty potrzebne do umowy notarialnej
 • Akt własności
 • Swiadectwo o rewitalizacji
 • Wypis i wyrys
 • Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
 • Zaświadczenie o nie zaleganiu podatkiem z Urzędu Skarbowego
 • Zaświadczenie o braku osób zameldowanych
 • Promessa z banku o zwolnieniu po wpłacie pozostałości zaległości (jeśli dotyczy).