Wynajem pomieszczeń biurowych w centrum miasta

Podczas rozmowy telefonicznej z pośrednikiem, należy ustalić jakiego typu lokalu poszukujemy. Wstępnie należy podać metraż powierzchni i zakres ceny w której pośrednik będzie poszukiwał oferty. Pomieszczenia biurowe mają często odpowiedni metraż, jednak nie zawsze ich położenie względem siebie dla siedziby firmy jest zadowalające. W tym dziale obrotu nieruchomościami, również zalecamy wcześniejsze refleksje co do poszukiwań. Są to cele biznesowe, lepiej więc mieć dobrze naszykowaną ofertę, niż działać w pośpiechu.

"Pilnie poszukuję warsztat samochodowy do wynajęcia"

Warsztatów jest na pewno nie mało. Klientom zainteresowanym jednak trzeba dostarczyć ten właściwy. W obecnej chwili do współpracy poszukujemy właściciela zadbanego, dużego garażu. Szukamy projektu hangaru do tuningu samochodów terenowych. Lokal musi być obszerny, wylany betonem. Dojazd do garażu powinien być wylany asflatem. Duża brama wjazdowa, to konieczność. Wymóg to pomieszczenia ogrzewane i najlepiej docieplone. Wygodna praca dla naszych zmechanizowanych klientów to priorytet, wymagany do efektywnej pracy nad pięknymi maszynami w przyszłości.

Zadzwoń. Podejmiemy współpracę: + 48 511440858

Pomieszczenie podpiwniczone jako lokale użytkowe

Sprzedaż lokalu to sprawa, która idealnie nadaje się dla usług pośrednictwa. Lokale to typ kategorii, który musi swoje odleżeć w archiwach biur. Zdarzają się przypadki gdzie zainteresowanie znajduje się błyskawicznie, ale to tyczy się każdej kategorii. Posiadamy w swoich archiwach wiele pięknych miejsc, idealnie nadających się na biznes. Są też miejsca, których jeszcze nie znamy, ale wciąż ich poszukujemy.

Cudowna, zadbana kamienica w ścisłym sercu miasta. Idealne miejsce na biznes gastronomiczny. Pub, dyskoteka, czy restauracja to przeznaczenie tego miejsca, ale oczywiście nie tylko. To tylko podpiwniczony, surowy klimat pomieszczeń użytkowych nadaje klimat gastronomi, jednak to świetne miejsce na prężną firmę. Samo centrum miasta. Można zakupić i wynająć. Zapraszamy.