MBON Międzynarodowe Biuro Obrotu Nieruchomościami Lokacja

Właścicielem firmy jest Pan Paweł Urbaniak, który zasiada w zarządzie. Wspaniały człowiek i niewątpliwie świetny pośrednik nieruchomości. Wiedza o tym co dzieje się na rynku obrotu nieruchomościami oraz kontakt z klientem, jest wielkim atutem zarządu MBON Lokacja.

Jak działa biuro nieruchomości?

Promujemy na podstawie umowy pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Posiadamy sporą bazę klientów i wieloletnie doświadczenie. Praca z agencją bywa bardzo pożyteczna. W jednym miejscu załatwiasz wszystkie problemy związane z nieruchomością.

Kontaktując się z agentem ustalisz waszą współpracę i zakres obowiązków pośrdnictwa. Oczywiście nie od razu. Pośrednik podpowie od czego zacząć działania.
Kolejno przed następnym krokiem masz już swojego opiekuna, który pomoże przeprowadzić transakcję. Wiele etapów... Od organizacji kredytu na mieszkanie i podpisanie umowy przedwstępnej w siedzibie firmy Lokacja, poprzez realizację celu, która też musi potrwać swój czas... aż po jej sprzedaż przed notariuszem.
Chcesz sprzedać nieruchomość? Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z pracownikiem biura

Bezpośredni kontakt z pośrednikem obracającym nieruchomościami ułatwia życie!


Wybierz swojego agenta

Tel: +48 500-151-131 Kazia
Tel:+ 48 508-949-154 Aga
Tel:+ 48 501-069-415 Kamila
Tel:+ 48 511-446-151 Ula
Tel:+ 48 798-311-441 Piotr W
Tel:+ 48 511-440-858 Piotr S

Problem z pośrednictwem nieruchomością

Wszelkie kwestie, zażalenia można poruszać pod numerem telefonu właściciela firmy:
Tel: +48 509-941-045

Nasza agencja nieruchomości online

Najświeższe ogłoszenia promowane są na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Frazy wprowadzone do wyszukiwarki "biuro nieruchomości Kalisz" prowadzą do topowych pozycji dla lokalnych firm wg wskazówek wizytówki Google.

Najlepsze portale obrotu nieruchomościami

Współpracujemy z najlepszymi. Naszymi ofertami interesują się takie portale jak otodom.pl, domy.pl, domiporta.pl, czy morizon.pl.
Bardzo się z tego tytułu cieszymy i zapraszamy do współpracy.

Polityka prywatności