Projekty szeregowców

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z projektem szeregówek na kaliskim rynku. Lokale są zarejstrowane na własnym gruncie i nie podlegają miesięcznym opłatom. Są to apartamenty bezczynszowe, a ..

Ogrody przy szeregowcach

posiadają całkiem przyzwoitą działkę, na której możemy stworzyć i pielęgnować piękny ogród
Dom w zabudowie szeregowej to zazwyczaj partert i piętro. W przypadu mieszkań to zazwyczaj parter albo piętro. W każdym jednak przypadku zabudowa szeregowa to idealny sposób na zakup projektu deweloperskiego, bez pakowania się w dodatkowe opcje związane z budową. Szeregowce to również więzi sąsiedzkie, bezieczeństwo i wiele innych ciekawych pomysłów np. 'jak urządzić mały ogródek'.

Pragniemy przybliżyć Państwu nowe osiedle mieszkaniowe w bliskim położeniu do centrum miasta. Lokalizacja projektu dewelopera oprócz ciekawego rozwiązania budowlanego to ciekawa propozycja dla dużej rodziny, poszukującej wygodnych rozwiązań komunikacyjnych.

Projekt szeregowca

Projekty domów szeregowych na kaliskim Tyńcu.

Domy szeregowe - oferta

Projekty segmentów dostępne będą o powierzchni użytkowej od 158m2, do 169 , które zaprojektowano jako czteropokojowe czteropokojowe mieszkanie z przydomowymi ogródkami. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim z wysokiej standardzie wykonania (kominek ,rolety i bramy z napędem elektrycznym, okna trzywarstwowe-przesuwne. Ponadto w projekcie szeregowca wykonanie zapowiedziane jest z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon i niezależne, bezpośrednie wejście z zewnątrz. Lokale wyposażone będą w nowoczesne indywidualne instalacje grzewcze oraz pozostałe niezbędne instalacje elektryczne, teletechniczne i wod-kan., drzwi antywłamaniowe, całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone.